GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 11919362
nr 1191 9362
Kanna
+ koppar, 3 delar, 1800-tal, Wien. Kopp/fat. Diameter: ca 8/13cm. Bredd: ca 8/13cm. Höjd: ca 7/2,5cm. Kanna, längd: ca 13cm, djup: ca 13cm, höjd: ca 15cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:11:12
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)